Posjet stomatologu

Izlet u Veliki Tabor
listopad 19, 2018

Posjet stomatologu

U ponedjeljak, 15. listopada 2018. s djecom iz odgojne skupine Zvjezdice posjetili smo stomatološku ordinaciju dr. Ivane Vučetić. Doktorica nas je ljubazno dočekala. U opuštenom i zanimljivom okružju, djeca su imala priliku upoznati i doživjeti prostor stomatološke ordinacije te upoznati instrumente potrebne za rad stomatologa. Djeca su tako naučila ako ne budu prala zubiće da će ih napasti ”crvići” zvani ”Gric i Grec” te što je potrebno činiti da se to ne dogodi. Slijedio je pregled zubića svakoga djeteta gdje je većina pokazala koliko su hrabri te nestrpljivo čekala svoj red, naposljetku je doktorica djeci premazala zubiće. Uz mnogo prikupljenog znanja djeca su sa sobom ponijela poklone koje im je podijelila doktorica.