Elmer i izgubljeni medo – kazalište “Svijet lutaka”

Posjet OŠ Bistra
14 studenoga, 2018
Ti i ja, znanstvenika dva – kazalište La La Land
30 studenoga, 2018
Posjet OŠ Bistra
14 studenoga, 2018
Ti i ja, znanstvenika dva – kazalište La La Land
30 studenoga, 2018

Elmer i izgubljeni medo – kazalište “Svijet lutaka”

U ponedjeljak, 26. studenog 2018. u goste nam je stiglo lutkarsko kazalište Svijet lutaka s predstavom Elmer i izgubljeni medo. Predstavu su pogledala djeca iz odgojnih skupina Leptirići, Pčelice i Iskrice.

Elmer je lutkarska priča o neobičnom, veselom, šarenom i posebnom sloniću. Doživljaj lutkarske priče je obogaćen mnoštvom šumova i zvukova šume, veselim songovima, plišanim kazališnim ginjol lutkama i scenom koja dočarava šumu. Predstava nastoji potaknuti osjetljivost i razumijevanje za osjećaje drugih i suosjećanje s drugima, spremnost pomaganja onima kojima pomoć treba uključujući i odgađanje zadovoljenja vlastitih potreba radi drugih. Istovremeno djetetu pomaže osvijestiti osjećaj sigurnosti i povjerenja u osobe kojima smo uvijek posebni, jedinstveni i najvažniji, koji su uvijek tu kad ih trebamo.