Informiraj! Reduciraj! Recikliraj!

Rezultati upisa djece rane i predškolske dobi u Dječji vrtić Kapljica za pedagošku godinu 2019.-2020.
15 svibnja, 2019
Gusjenica – predstava odgojiteljske dramske skupine
28 svibnja, 2019
Rezultati upisa djece rane i predškolske dobi u Dječji vrtić Kapljica za pedagošku godinu 2019.-2020.
15 svibnja, 2019
Gusjenica – predstava odgojiteljske dramske skupine
28 svibnja, 2019

U četvrtak, 16. svibnja 2019. je u našem vrtiću, za djecu u 5. i 6. godini, u sklopu projekta “Informiraj! Reduciraj! Recikliraj!” održana edukativna radionica o podizanju svijesti djece i odraslih o važnosti odgovornog postupanja s otpadom.

 

Svrha projekta “Informiraj! Reduciraj! Recikliraj!” je izgradnja svijesti stanovništva na području Općina Pušća, Luka, Jakovlje i Bistra o važnosti odgovornog postupanja s komunalnim otpadom, s posebnim naglaskom na sprječavanje nastanka otpada, pravilno odvajanje otpada u kućanstvima, kućno kompostiranje i ponovna uporaba predmeta, a sve u cilju smanjenja količine otpada koji se odlaže na odlagališta.