Izlet u Veliki Tabor

Posjet stomatologu
19 listopada, 2018
Jesenska svečanost
25 listopada, 2018
Posjet stomatologu
19 listopada, 2018
Jesenska svečanost
25 listopada, 2018

Izlet u Veliki Tabor

U srijedu, 17. listopada 2018. s djecom iz odgojnih skupina Ribice i Pužići posjetili smo dvorac Veliki Tabor. Djeca su se oduševila arhitekturom dvorca te položajem na kojem je smješten. Razgledali smo unutrašnjost dvora i vidjeli puno zanimljivih predmeta iz davnih vremena, između ostalog krevete, ormare, peći kojima su se grijali, staro kazalište, zatim u dvorištu dvorca kočiju, bunar i razne druge predmete.  Nakon toga sudjelovali smo na radionici Veronika memory gdje smo saznali tko je bila Veronika Desinićka te smo mogli usvojeno znanje provjeriti kombinirajući, u igri s memory karticama. Nakon razgledavanja i radionice, odmorili smo na klupicama ispred dvorca i pojeli zasluženi gablec 🙂

….pogledajte kako nam je bilo…..