Izložba modela od Lego kocaka

Bolest šake, stopala i usta
17 listopada, 2018
Što ću biti kad odrastem – Dječja čarobna scena
17 listopada, 2018
Bolest šake, stopala i usta
17 listopada, 2018
Što ću biti kad odrastem – Dječja čarobna scena
17 listopada, 2018

U četvrtak, 20. rujna 2018. djeca iz odgojnih skupina Ribice i Pužići (predškolci) posjetila su na Zagrebačkom Velesajmu najveću edukativnu izložbu Lego kocaka u Europi. Izložba je sadržavala nevjerojatne, velike građevine koje prikazuju povijesnu i suvremenu arhitekturu (Taj Mahal, Sydneyska opera itd.), povijesne scene, zonu kultnih bajki, zbirku Star Wars, figure superheroja, najveću na svijetu repliku broda Titanic napravljenu od 500.000 kockica, velike modele s vlakovima u vožnji koje su djeca mogla sama pokretati pritiskom na gumb. Nakon razgledavanja i dakako najzanimljiviji dio posjeta bila je igra u Zoni za igranje Lego kockama.