Noć knjige 2018.

Posjet Općinskoj knjižnici i čitaonici Bistra
9 travnja, 2018
Izlet u Zaboky selo
16 svibnja, 2018
Posjet Općinskoj knjižnici i čitaonici Bistra
9 travnja, 2018
Izlet u Zaboky selo
16 svibnja, 2018

I ove godine uključili smo se u manifestaciju Noć knjige koju smo obilježili u ponedjeljak 23. travnja 2018. Cilj ovog projekta je kroz jedinstvenu manifestaciju potaknuti kulturu čitanja i uvažavanja knjige kao civilizacijskog i kulturološkog dosega, koji se svakodnevno dovode u pitanje trivijalizacijom i medijskom zapostavljanjem. Ove godine posebna pozornost je posvećena temi Budućnost knjige. U intimnoj atmosferi vrtićke dvorane djeca su se upoznala sa e slikovnicama, te nakon toga sa svojim odgojiteljima razgovarala o knjigama u budućnosti, kako će izgledati, tko će ih čitati i na koji način i sl. Aktivnosti vezane uz ovu manifestaciju su se nastavile kroz cijeli tjedan.