Noć knjige 2019.

Sretan Uskrs žele Vam djeca i djelatnici Dječjeg vrtića Kapljica!
17 travnja, 2019
Hrvatska glazbena mladež – Pepeljuga
30 travnja, 2019
Sretan Uskrs žele Vam djeca i djelatnici Dječjeg vrtića Kapljica!
17 travnja, 2019
Hrvatska glazbena mladež – Pepeljuga
30 travnja, 2019

Kao i prethodnih i ove godine uključili smo se u obilježavanje manifestacije Noć knjige. Manifestacija Noć knjige, koja već osmu godinu zaredom tematizira knjigu i popularizira čitanje, održava se 23. travnja u povodu Međunarodnog dana knjige i autorskih prava i Dana hrvatske knjige. Tako su taj dan u vrtićkim skupinama odgojiteljice djeci čitale bajke i priče, a djeca su kasnije crtala ono što ih se najviše dojmilo, napravila su svoju slikopriču i mentalnu mapu na temu svima dobro poznate bajke “Snjeguljica i 7 patuljaka”