OBAVIJEST O NEODRŽAVANJU PROGRAMA PREDŠKOLE

OBAVIJEST O PRIVREMENOM ZATVARANJU VRTIĆA
17 ožujka, 2020
OBAVIJEST O RADU VRTIĆA OD 30.3.2020.
26 ožujka, 2020
OBAVIJEST O PRIVREMENOM ZATVARANJU VRTIĆA
17 ožujka, 2020
OBAVIJEST O RADU VRTIĆA OD 30.3.2020.
26 ožujka, 2020

OBAVIJEST O NEODRŽAVANJU PROGRAMA PREDŠKOLE

Poštovani roditelji djece polaznika Programa škole (odgojno-obrazovne skupine “Sovice” i “Ježići”),

ovim putem želimo Vas obavijestiti da se Program predškole neće održavati do daljnjega, prema preporuci Stožera civilne zaštite zbog provođenja protuepidemijskih mjera u svrhu sprečavanja širenja COVID-19. Obzirom na moguće promjene u narednom periodu, pozivamo Vas da i dalje pratite našu web stranicu na kojoj ćemo Vas pravovremeno obavještavati o novonastalim promjenama.

Hvala na razumijevanju!