Pravi prijatelj – Produkcija Z

Tikvići na selu – priča o mlinu
29 siječnja, 2018
Snježne radosti u DV Kapljica
7 veljače, 2018
Tikvići na selu – priča o mlinu
29 siječnja, 2018
Snježne radosti u DV Kapljica
7 veljače, 2018

U srijedu, 31.1.2018. u vrtiću smo ugostili kazalište Produkcija Z iz Splita s predstavom Pravi prijatelj. Predstavu su gledale odgojne skupine Patkice i Ribice te djeca iz programa predškole, Ježići i Loptice.

Interaktivni lutkarski mjuzikl Pravi prijatelj koji sadrži čak 18 originalnih songova govori o pravim vrijednostima, prijateljstvu i dobrim djelima koje od malena trebamo činti jedni drugima. Dječak Marko želi za prijatelja neku poznatu osobu. Mudra vila ga odvede u Bajkosvijet, a Darko mu pravi društvo. Putem sretnu Pinokija, Mačka u čizmama, Petra Pana i druge likove iz bajki, Darko pomaže Marku, savjetuje ga, pazi na njega i štiti ga. Na povratku iz Bajkosvijeta, Marko i Darko shvate da su jedan drugome pravi prijatelji. Kroz niz zanimljivih situacija praćenih pitkim songovima djeca su prepoznala vrline pravog prijatelja.