Zdrav život kod kuće – Vježbanje

AKTIVNOSTI ZA PREDŠKOLCE ZA RAZDOBLJE OD 6. DO 10. TRAVNJA 2020.
4 travnja, 2020
Obavijest o plaćanju vrtića
8 travnja, 2020
AKTIVNOSTI ZA PREDŠKOLCE ZA RAZDOBLJE OD 6. DO 10. TRAVNJA 2020.
4 travnja, 2020
Obavijest o plaćanju vrtića
8 travnja, 2020

Djeca predškolske dobi mogu biti nezaustavljiva: trče, vrte se, skaču i penju se u svakoj prilici. Njihova nekontrolirana želja za kretanjem u epidemiji koronavirusom čini ovo vrijeme sjajno za poticanje stvaranja pozitivnih dugoročnih navika za održavanje cjelokupnog zdravlja.

Djeca trebaju biti spremna iz istih razloga kao i odrasli da poboljšaju svoje zdravlje i osiguraju da njihovo tijelo može učiniti ono što treba. Redovita tjelovježba pomaže djeci razviti snažne mišiće i kosti, razviti važne motoričke sposobnosti te uvelike poboljšava njihovo samopoštovanje.

Za više pogledajte ilustrirane vježbe za djecu na linku: https://www.hzjz.hr/wp-content/uploads/2018/06/Vjezbanje-DJECA.pdf

 

Pripremio: Ante Tandara, zdravstveni voditelj