Posjet kazalištu Žar ptica na predstavu Heidi

Susret s Vilom pričalicom Katijom Romac
25 listopada, 2018
Posjet OŠ Bistra
14 studenoga, 2018
Susret s Vilom pričalicom Katijom Romac
25 listopada, 2018
Posjet OŠ Bistra
14 studenoga, 2018

Posjet kazalištu Žar ptica na predstavu Heidi

U utorak, 6. studenog 2018. djeca iz odgojnih skupina Pužići i Sovice (Program predškole) posjetila su gradsko kazalište Žar ptica i pogledala predstavu Heidi. Heidi je dijete zelenih pašnjaka i cvjetnih livada. Svojom toplinom omekšala je srce mrzovoljnom djedu, u sivilo grada unijela je vedrinu i stekla brojne prijatelje. I sve to svojim dobrim srcem, jednostavnošću i skromnošću. Spisateljica Johanna Spyri kroz priču o djevojčici Heidi zagovara povratak prirodi i nastoji djeci usaditi vrijednosti kao što su briga za druge, snaga prijateljstva i važnost učenja.