Susret s Vilom pričalicom Katijom Romac

Jesenska svečanost
25 listopada, 2018
Posjet kazalištu Žar ptica na predstavu Heidi
9 studenoga, 2018
Jesenska svečanost
25 listopada, 2018
Posjet kazalištu Žar ptica na predstavu Heidi
9 studenoga, 2018

U srijedu, 24. listopada 2018. odgojne skupine Zvjezdice i Pužići posjetile su Općinsku knjižnicu i čitaonicu Bistra gdje ih je dočekala Vila pričalica Katija Romac i ispričala im svoju priču “Vučić Krezubić iz Maksimira”. To je priča o dogodovštini jednog malog vuka iz Maksimira koja kroz humor nameće temu kupanja i pranja ruku. Autorica je kroz interaktivni kazališni nastup nastojala maksimalno uključiti djecu u svoju priču što su ona s oduševljenjem prihvatila.

 

 

 

 

 

 

 

 

Katija Romac inženjer je matematike koji još i pomalo slika, piše, glumi i radi s djecom u dječjem domu. Napisala je šest knjiga-bajki. Sve knjige je sama oslikala i pripremila za tisak. Želja autorice je da njene knjige nađu mjesta u udžbenicima i lektirnoj građi za niže razrede osnovnih škola.