Priča o oblaku – kazalište Mala scena

Udaraljke i Mozarti – koncertna dvorana Vatroslav Lisinski
15 ožujka, 2019
ZAHVALA ZA DONACIJU
25 ožujka, 2019
Udaraljke i Mozarti – koncertna dvorana Vatroslav Lisinski
15 ožujka, 2019
ZAHVALA ZA DONACIJU
25 ožujka, 2019

U četvrtak, 14. ožujka 2019. ugostili smo kazalište Mala scena s predstavom “Priča o oblaku” za jasličke skupine Leptiriće i Pahuljice.

Priča o oblaku jedna je od pet predstava kazališta Mala scena, jedinih u Hrvatskoj namijenjenih djeci mlađoj od 2 godine. Ovom poetičnom pričom o oblaku koji putuje i svojim putovanjem djeci pokazuje svijet, još jednom su pokazali svu snagu umjetničkoga kazališta. U pet kofera smjestili su cijeli svijet – pustinje i prašume, livade i gorja, mora i rijeke. Donijeli su ga na scenu i ispričali djeci jednu veliku priču o životu koji nas okružuje, i to čistom igrom i vizualnim senzacijama.