VAŽNO: UPUTE O OBUSTAVI RADA DJEČJEG VRTIĆA KAPLJICA

Radionica ”Pranje ruku”
13 ožujka, 2020
OBAVIJEST O PRIVREMENOM ZATVARANJU VRTIĆA
17 ožujka, 2020
Radionica ”Pranje ruku”
13 ožujka, 2020
OBAVIJEST O PRIVREMENOM ZATVARANJU VRTIĆA
17 ožujka, 2020

VAŽNO: UPUTE O OBUSTAVI RADA DJEČJEG VRTIĆA KAPLJICA

Objavljujemo poruku Općinskog načelnika Općine Bistra gosp. Krešimira Gulića-osnivača Dječjeg vrtića Kapljica:

Nakon sastanka Nacionalnog stožera civilne zaštite RH sa predsjednikom Vlade RH g. Andrejem Plenkovićem, Općinski načelnik Općine Bistra ispred osnivača Dječjeg vrtića Kapljica, u cilju sprječavanju širenja epidemije coronavirusa obustavlja rad Dječjeg vrtića Kapljica na narednih 14 dana.
Bez obzira na obustavu rada vrtić će primiti djecu koju roditelji nemaju gdje zbrinuti za vrijeme boravka na svojim radnim mjestima, međutim mole se roditelji da djecu ne dovode u vrtić ukoliko imaju ikakvu mogućnost zbrinuti dijete van prostora vrtića.
Roditelji djece koja u narednih 14 dana neće dolaziti u vrtić biti će oslobođeni plaćanja troškova vrtića za taj period.
Pozivaju se roditelji na odgovorno i savjesno ponašanje.

Općinski načelnik,
g. Krešimir Gulić