Događanja – studeni, prosinac 2019.

Tri načina za izgradnju jakih kostiju
27 studenoga, 2019
Projekt “Voda” – mješovita vrtićka skupina “Cipelići”
18 prosinca, 2019
Tri načina za izgradnju jakih kostiju
27 studenoga, 2019
Projekt “Voda” – mješovita vrtićka skupina “Cipelići”
18 prosinca, 2019

U utorak, 19. studenog 2019. odgojna skupina “Cipelići” i djeca iz Programa predškole (skupine “Ježići” i “Sovice”) prisustvovala su koncertu “Orašar, suita iz baleta”, u izvedbi Simfonijskog orkestra HRT-a na čelu s dirigentom Alanom Bjelinskim, a sve uz plesnu adaptaciju Dinka Bogdanića.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

U ponedjeljak, 25. studenog 2019. djecu školske obveznike posjetila je policijska službenica za prevenciju Dubravka Petrović. Nastojala je djeci približiti rad policijskih službenika te stvoriti prijateljski odnos s njima, kako bi oni od najmlađih dana osjetili sigurnost i povjerenje u okruženju policajaca.

 

 

 

 

 

 

 

U srijedu, 27. studenog 2019. za djecu rane i predškolske dobi održana je predstava “Kako je dječak Srećko spasio Božić” u izvedbi kazališta “Produkcija Z”.

 

 

 

 

 

 

 

Povodom blagdana Sv. Nikole za svu djecu vrtića odgojiteljska dramska skupina pripremila je predstavu “U šumi sv. Nikole”. Na kraju predstave djeca su dobila prigodne poklone koje je osigurao Osnivač, Općina Bistra.