Složna obitelj – kazalište Produkcija Z

CAP program u DV Kapljica
8 veljače, 2019
Dan ružičastih majica – protiv vršnjačkog nasilja
1 ožujka, 2019
CAP program u DV Kapljica
8 veljače, 2019
Dan ružičastih majica – protiv vršnjačkog nasilja
1 ožujka, 2019

Složna obitelj – kazalište Produkcija Z

U četvrtak, 21. veljače 2019. u goste nam je stiglo kazalište “Produkcija Z” s lutkarskim mjuziklom “Složna obitelj”. U ovom mjuziklu djeci je predstavljena obitelj, kao osnovna i najvažnija cjelina njihovog odrastanja, sazrijevanja i života. Obitelj kao ishodište ljubavi, brige, dobrote i zajedništva, dolazi u iskušenja kada se pojavi čarobnjak Zlik, ali u konačnici pobjeđuje sve i ostaje složna. Kroz priču se vješto provlače osnovne higijenske i prehrambene navike, te ih se prezentira djeci kroz pjesme na vrlo nenametljiv i prihvatljiv način.