VRTIĆ KOD KUĆE

Kako djeci pružiti informacije i podršku u kriznoj situaciji?
2 travnja, 2020
AKTIVNOSTI ZA DJECU OD 1. DO 3. GODINE ZA RAZDOBLJE OD 6. DO 10. TRAVNJA 2020.
4 travnja, 2020
Kako djeci pružiti informacije i podršku u kriznoj situaciji?
2 travnja, 2020
AKTIVNOSTI ZA DJECU OD 1. DO 3. GODINE ZA RAZDOBLJE OD 6. DO 10. TRAVNJA 2020.
4 travnja, 2020

Draga djeco, poštovani roditelji,
nadamo se da ste dobro te da se uspješno nosite sa nastalom situacijom. Vrtić je pust i prazan ovih dana, nedostaje mu dječjeg smijeha i igre. Želimo Vam reći kako bez obzira na to mislimo na Vas te se nadamo što skorijem povratku u vrtić. No dok se to ne dogodi, Vaši odgojitelji će za Vas svaki tjedan pripremati aktivnosti kojima se možete zajedno baviti kako bi to vrijeme iščekivanja što brže prošlo. Pozivamo Vas da redovito pratite naše objave te da nas u slučaju bilo kakvih pitanja, primjedbi, povratnih informacija kontaktirate na mail: odgojitelji.dvkapljica@gmail.com

Veselimo se virtualnom druženju! 🙂